Дитячий садок - "ЕкоНяня"
Трішки інформації про нас
Мета і девіз
«Еко» – походить від грецького οίκος – житло, дім, середовище проживання. Наука екологія вивчає взаємодію між живими істотами та їхнім довкіллям. Ми створюємо повноцінне середовище для найефективнішого розвитку малюка.

«Няня» – найближчий друг і помічник дитини після батьків.

«ЕкоНяня» – турботливий друг, людина, що відповідальна за створення міцної прив'язаності із малюком, це дитячий еко-простір любові, гри, радості, який допомагає дитині максимально розкрити себе як особистість, реалізувати свої природні здібності та якості і, головне, відчувати себе щасливою.

Наш девіз: «Зростай веселково!».

Саме веселка є символом гармонії, різноманіття, радості, природності. Ці поняття і покладені в основу нашої системи роботи з дитиною.

Наша головна мета: зробити дитинство маленької людини щасливим, яскравим, радісним, насиченим та плідним, створити умови для повноцінного гармонійного розвитку.

Як ми розвиваємо наших діток
Ми розвиваємо малечу в трьох основних напрямках, які інтегруються в гармонію: інтелектуальний розвиток, творчий розвиток, фізичний розвиток. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти дітям бути успішними у творчості, умінні спілкуватися та співпраці, довірі, здатності критично мислити. Ми допомагаємо дитині реалізувати природній план розвитку, постійно спонукаючи перетнути межу її можливостей, що стимулює зріст особистих здібностей.
Заняття в клубі «ЕкоНяня» проводяться в інтерактивному, діалоговому режимі.
Пропонуючи дітям 12 сфер вивчення, або предметів, «ЕкоНяня» використовує мультисенсорний педагогічний підхід, іншими словами, задіює всі органи чуття (слух, зір, дотик та ін.), що дозволяє ефективно навчатися дітям з різними типами каналів сприйняття інформації.
Крім цього, викладачі «ЕкоНяні» концентруються на стилі викладання, заснованому на усвідомленні того, що кожна дитина - унікальна.
Так як заняття використовують комп'ютерні технології, ресурси навчальної програми постійно оновлюються і всі наші викладачі отримують можливість покращувати якість послуг, що надаються.
Штатний психолог клубу визначає особливості кожної дитини і контролює динаміку розвитку. Це дозволяє застосовувати методики та підходи найбільш ефективні для кожного окремо.
Экскурсія в сімейний клуб "ЕкоНяня"
Запишіться на екскурсію в сімейний клуб "ЕкоНяня" і на власі очі переконайтесь на скільки у нас чудово
Made on
Tilda